Colplay

Mutlaka Dinlemeniz Gereken 5 Şarkı

Bu şarkılara kulak ver!

Coldplay – Up&Up

2015 yılının sonlarına doğru çıkan albümleri ” A Head Full of Dreams” Coldplay hayranları tarafından yine tam not almayı başardı. Son klip şarkıları ”Up&Up” için çektikleri video klip muhteşem bir görsel şölen vaad ediyor.

Azealia Banks – The Big Big Beat

15 Mayıs Pazar günü KüçükÇiflik Park’ta ağırladığımız rapçi ve söz yazarı Azealia Banks’ın Parkfest’te, yağmur altında dinlediğimiz şarkısı ”The Big Big Beat”.

Alicia Keys – In Common

2016 UEFA Şampiyonlar Ligi final maçı açılış seremonisinde söylediği şarkısı ”In Common”.

Red Hot Chili Peppers – Dark Necessities

5 yıllık aranın ardından 11’inci stüdyo albümleri The Getaway’‘ 17 Haziran’da yayınlayacak. Grubun yeni albümlerinin prodüktörlüğünü Danger Mouse, mixing’ini ise Nigel Godrich üstlendi. ”The Getaway” albümlerinin çıkış şarkısı son günlerde radyoların playlistlerinde keyifle dinlenen şarkılar arasında.

Desiigner – Panda

Kayne West’in desteklediği 19 yaşındaki genç yetenek Desiigner’ın  büyük ilgi gören şarkısı ”Panda”.

Ceyhun Altıok

Ceyhun Altıok

Üniversite yıllarında teknoloji ve bilgisayar oyunları hakkında yazılar yazdı. Nintendo Türkiye’de Pazarlama İletişim Uzmanı olarak Nintendo ürünlerinin pazarlama strejilerinin geliştirilmesinde katkıda bulundu. Doğuş Yayın Grubu’na bağlı bulunan Radyo N 101’de Müzik Direktörü olarak görev aldı. BMC Group’ta Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak duyusal pazarlamanın gücünü kullandı. Koton, E-Bebek ve Kahve Dünyası gibi birçok firmanın kapalı devre radyo yayınlarının yönetimi ve pazarlama çalışmalarında katkıda bulundu. (Radyo Koton, 70 milyon kişiye ulaşarak Koton’a bir yılda 30 milyon TL ciro kazandıran bir proje oldu.) Pazarlama konusunda kendisini geliştirmek için Beykent Üniversitesi’nde Pazarlama Yüksek Lisans eğitimi aldı. Şu anda ilk girişimi olan internet radyosu için çalışmalarını sürdürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir